Oferta dla klientów indywidualnych


Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla domów jednorodzinnych, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Zajmujemy się produkcją nie tylko okien i drzwi, lecz także fasad ALUMINIOWYCH i systemów przesuwnych okien, budową konstrukcji ogrodów zimowych z ALUMINIUM. Ponadto rozszerzyliśmy naszą ofertę o specjalistyczne produkty stolarki przeciwpożarowej, które posiadają wszystkie certyfikaty odporności ogniowej.
Służymy kompleksowym doradztwem, bezpłatnymi pomiarami, wyceną oraz montażem naszych produktów. Wszystkie nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją producenta oraz pełnym serwisem i regulacją. Przy kompleksowych zamówieniach dla domów jednorodzinnych oferujemy bezpłatnie drzwi techniczne na cały okres trwania budowy.
Staramy się dbać o możliwie najkrótszy czas wykonania zleceń. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z wytycznymi naszych klientów i po ich akceptacji. Nasi klienci mają prawo czynnie uczestniczyć w całym procesie produkcji zamówionych produktów, mając tym samym wpływa na każdy aspekt swoich zamówień.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na niniejszej stronie.

Oferta dla klientów indywidualnych

TYLKO NAJLEPSZE I SPRAWDZONE KOMPONENTY

Ogrody zimowe
ogrody zimowe
ZOBACZ PRODUKTY
Produkty niestandardowe Domex Chojnów
Prod. niestandardowe
ZOBACZ PRODUKTY
Roletki Domex
Markizy Domex Legnica
Automatyka do okien bram drzwi
Automatyka
ZOBACZ PRODUKTY
Szkło Szyby Domex
Szyby ornamentowe
ZOBACZ PRODUKTY
Kitku parapety
Parapety
ZOBACZ PRODUKTY
Moskitiery Aluprof Domex Chojnów
Moskitiery
ZOBACZ PRODUKTY

REFERENCJE


domex_86_55

Urząd Gminy Chojnów

domex_86_54

Miasto Chojnów

domex_86_56

Dom z Keramzytu

domex_86_85

Partner Capital

domex_86_53

SM "Młodość"


WYŚLIJ ZAPYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuj się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.