Ogrody zimowe


Wysoka jakość, trwałość i estetyka.

Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe są stabilne, trwałe i dobrze pasujące do architektury budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas. Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Konstrukcje aluminiowe to nasza domena

Produkty firmy TS Aluminium - naszego partner są wynikiem ponad 30 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji systemów aluminiowych. Oferujemy konstrukcje aluminiowe do budowy dachów ogrodów zimowych, zadaszeń tarasowych, daszków nad drzwi wejściowe, drzwi przesuwnych i składanych harmonijkowo. Nasze produkty charakteryzują się trwałością i doskonałą estetyką. Podkreślić należy możliwość dostawy gotowej konstrukcji dachu na słupach, między słupami montujemy stolarkę okienną z aluminium lub PVC, wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę doskonale do siebie pasują.

Typowe kształty dachów ogrodów zimowych

Ogrody zimowe wykonujemy z profili izolowanych termicznie. Przekładka z tworzywa sztucznego, umieszczona w przekroju profilu, eliminuje możliwość przemarzania konstrukcji aluminiowej. Budowa ogrodu zimowego z profili nieizolowanych, bez przekładki termicznej, jest częstym błędem popełnianym przez innych wykonawców, ma to zasadniczy wpływ na eksploatację konstrukcji. Zimą, podczas dużych różnic temperatur, na wewnętrznej powierzchni profili wystąpi szron.

Dla wymagających klientów oferujemy również profile wypełnione pianą poliuretanową, które charakteryzują się obniżonym współczynnikiem przenikania ciepła.

Dach jednospadowy
  • najprostsza, klasyczna forma
  • przejrzysty kształt i łatwość montażu
Dach jednospadowy ze skośnymi narożnikami rynnowymi
  • bardziej zróżnicowany dach jednospadowy
  • gładki" wygląd konstrukcji"
Dach z bocznym spadkiem
  • wielopłaszczyznowy kształt dachu
  • nowe osie wizualne oraz perspektywy
Dach narożny
  • dwa dachy jednospadowe połączone ze sobą za rogiem budynku
Dach jednospadowy ze skośnymi narożnikami rynnowymi oraz bocznym spadkiem
  • elegancja dzięki pionowym i poziomym wersjom konstrukcyjnym
Dach dwuspadowy z półkolistym dachem pawilonowym znajdującym się w części frontowej
  • szczególnie harmonijny wygląd

WYŚLIJ ZAPYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuj się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.