Drzwi

DRZWI WEJŚCIOWE

TYLKO NAJLEPSZE I SPRAWDZONE KOMPONENTY


DOMEX

DRZWI WEJŚCIOWE Z PVC I ALUMINIUM

Jeśli chcecie Państwo długo cieszyć się drzwiami wejściowymi, które są wizytówką Waszego domu, wybierzcie oryginalne wypełnienia drzwiowe firmy DOMEX - Mariusz Cichoński. W naszej ofercie znajdują się drzwi wejściowe na profilach VEKA, GEALAN i ALUPROF. Drzwi na systemach VEKA i GEALAN tworzymy z wypełnieniami Paneldoor.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością w połączeniu z oryginalnym wzornictwem. Wypełnienia nasze gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną, co daje wymierne zyski w postaci obniżenia kosztów ogrzewania. Warstwy wypełnienia drzwiowego wykonane są z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Zaprojektowana przez specjalistów warstwa zewnętrzna zabezpiecza przed wystąpieniem w drzwiach wypaczeń lub innych zniekształceń nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Sposób wykonania wypełnień sprawia, iż nie wymagają one konserwacji, są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają malowania. Całość wypełnienia wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, nieszkodliwych dla środowiska.

Z czego składają się oferowane przez nas wypełnienia drzwiowe?
  1. Płyta warstwowa z tworzywa sztucznego o izolacji cieplnej K=1,18 W/m² specjalnie opracowana do zastosowań zewnętrznych. Składa się ona z dwóch wysokiej jakości laminatów (2 x 2 mm), wykonanych z włókna szklanego zatopionego w żywicach poliestrowych oraz z utwardzonej pianki poliuretanowej (PU) RG 60, stanowiącej rdzeń izolacyjny płyty. Klasa materiału budowlanego - B2 wg normy DIN 4102.
  2. Kaseta ornamentowa wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.
  3. Ramka ornamentowa - element ozdobny wypełnienia - wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.
  4. Warstwa powierzchniowa płyty wraz z ramkami i kasetami, pokryta wysokiej jakości lakierami akrylowymi odpornymi na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych oraz promieniowania ultrafioletowego.

Materiały do pobrania


[PDF] KATALOG klamek i pochwytów


WYŚLIJ ZAPYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuj się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.