drzwiGEALAN
Drzwi wejściowe

GEALAN z wypełnieniem Paneldoor


DRZWI WEJŚCIOWE W SYSTEMIE S 9000

Dzięki głębokości równej 82,5 mm i nowoczesnej 5-cio komorowej budowie drzwi wejściowe w systemie S 9000 zapewniają rewelacyjną izolację cieplną. Ponadto przekonują wyjątkową stabilnością, która jest efektem starannego zaprojektowania detali takich jak: obszerna komora główna, idealnie dopasowane wzmocnienia stalowe czy efektywne wzmocnienie naroży. Trwałe połączenie elementów z PVC i aluminium w dwóch płaszczyznach w obszarze progowym również jest bardzo mocne.

 1. rewelacyjna izolacja cieplna dzięki 5-cio komorowej budowie
 2. bogata paleta kolorystyczna
 3. optymalna ochrona przed deszczem
 4. możliwość zastosowania szkła lub panelu o grubości 52 mm (lub 54 mm dla wersji z STV®)
 5. bardzo dobra statyka uzyskana dzięki dużej stali w komorze głównej i wzmocnieniu naroży

System dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Minimalna wysokość progu równa 20 mm zapewnia wygodne przechodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów dotyczących izolacji cieplnej i szczelności.

DRZWI WEJŚCIOWE W SYSTEMIE S 8000 IQ

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000 IQ, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. A oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S 8000 IQ pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

 1. Doskonała izolacja cieplna - optymalny przebieg izoterm.
 2. Zintegrowane elementy okuciowe do konstrukcji drzwi balkonowych jedno- i dwuskrzydłowych.
 3. Różne warianty montażu (pomiędzy ościeżnicami lub poniżej).
 4. Kompatybilny z systemami GEALAN o głębokości 74 i 83 mm.
 5. Najwyższa wodoszczelność.
 6. Estetyczne zakrycie miejsc mocowań dzięki maskownicom.

próg do drzwi wejściowych i balkonowych

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych w systemie S 8000 IQ ma wysokosć zaledwie 20 mm i jest przystosowany jest do mieszkań osób niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej nakładce jest bardzo trwały a wielopłaszczyznowa budowa oraz montowany w narożach blok uszczelniający zapewniają najwyższą szczelność.

drzwiVEKA8000
Wypełnienia Paneldoor

Przykładowe wzory


Seria Nowoczesność

Seria charakteryzuje się różnorodnością i dowolnością wykonywania wzorów. Wypełnienia z tej serii można wykonać jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe.

SERIA PRESTIŻ

Wypełnienia SERII PRESTIŻ mogą być wykonane jako wypełnienia wsadowe, jednostronnie nakładkowe i dwustronnie nakładkowe. Intrasje ze stali szlachetnej oraz aplikacje lakierowane pod kolor drewnopodobny tzw. DECORAL, zlicowane z powierzchnią wypełnienia. W SERII PRESTIŻ możemy modyfikować wzory według własnych upodobań.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuj się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.