Roletki


W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne rolety, w postaci bardzo eleganckich i funkcjonalnych plis. Modele wewnętrzne idealnie nadają się do każdego typu pomieszczeń, zarówno klasycznych, jak i modernistycznych. Produkty dostępne są w różnych tonacjach i barwach, dzięki czemu zyskują Państwo ogromne możliwości aranżacyjne. W ostatnich latach można zaobserwować trend stosowania dwóch odmiennych kolorów rolet na jednym oknie bądź na dwóch oknach w jednym pomieszczeniu. Nasze produkty powstają z trwałych i wytrzymałych materiałów. Oferowane plisy posiadają także bardzo praktyczny system regulacji poziomu nasłonecznienia, zapewniając użytkownikom komfort oraz intymność.

Oferujemy między innymi:

PV - 122
PV - 122

Tradycyjny i najbardziej rozpowszechniony model plisy

Plisa to elegancka dekoracja i funkcjonalna osłona przecisłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Plisą można sterować w górę, w dół i zależnie od potrzeb zatrzyma się na żądanej wysokości zasłaniając dowolną przestrzeń okna. PV 122 to najbardziej rozpowszechniony i wszechstronny model plisy składający się z dwóch belek ruchomych i jednej tkaniny.

PV - 233
PV - 233

Plisa podwójna bez możliwości rozłączenia w połowie

Plisa podwójna bez możliwości rozłączenia w połowie (zwana też DUO). Model ten składa się z dwóch plis połączonych wspólną rynną. Ruchoma rynna dolna, rynna górna zamontowana na stałe. Plisa w tym systemie daje nam możliwość zastosowania dwóch różnych materiałów, tworzących np. efekt dzień-noc.

PVD - 122
PVD - 122

Model plisy przystosowany do okien dachowych

Plisa przystosowana do zamontowania w oknach dachowych. Bazuje na powszechnym modelu PV122, dodatkiem są prowadnice zasłaniające ewentualne prześwity boczne. Plisa jest rozwiązaniem które pozwala na przysłonięcie dowolnej partii okna.

PV - 244
PV - 244

Plisa podwójna rozłączana w połowie

Plisa podwójna rozłączona w połowie (zwana też DUO). Model składa się z dwóch niezależnych od siebie plis, plisa dolna jak i plisa górna posiadają ruchomą belkę górną i dolną. Rozwiązanie to daje możliwość zastosowania dwóch różnych tkanin tworzących np. efekt dzień-noc.

Roletki tkaninowe dzień - noc

Profil roletka
Profil

w kasecie z przestrzennymi prowadnicami (system przyklejany)

Roleta klasyczna
Classic

w kasecie z płaskimi prowadnicam

Bis roletka
Bis

roletka wolnowisząca (bez prowadnic), do montażu na ścianie lub we wnęce okiennej

Mini roletka dzień i noc
Mini

roletka wolnowisząca do montażu na skrzydle okiennym


WYŚLIJ ZAPYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuj się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.